facebook

Witam wszystkich

Mam na imię Kasia, jestem z Rzeszowa (chociaż pochodzę z Jaworza, w pow. dębickim). Stronę tą prowadzę od wrzesnia 2012 roku . Lubię spędzać czas w kuchni, gotować i piec, ogólnie próbować nowe smaki.

jaa

Trochę o moich upodobaniach kulinarych:  niestety lubię dania mączne (niestety, bo ta mąka teraz to nie mąka, a pszenica nie jest już tą prawdziwą pszenicą jaka była jeszcze w latach 50.), mięso stosunkowo rzadko robię, bo 2-3 razy w miesiącu (gdyby nie mąż byłabym prawie wegeterianką), natomiast nie spotkacie u mnie za bardzo owoców morza (trochę się brzydzę), a na pewno wołowiny czy cielęciny (nie zjem).

Poza tym uwielbiam wędrówki po górach, książki i niestety słodycze 🙂 Góry odwiedzam dwa razy w roku, z książkami się praktycznie nie rozstaję, naokrągło przeglądam moją sporą kolekcję książek kucharskich i myślę, co by tu jutro zrobić…  A co do słodyczy…na weekend zawsze coś słodkiego do kawki musi być, a czasem i w tygodniu coś upiekę. Interesuję się też zdrowym, naturalnym odżywianiem, bez chemii, niepotrzebnych dodatków, każdy zakup spożywczy w sklepie to czytanie etykiet i wybieranie tych z naturalnymi składnikami i najkrótszą listą.

Wszystkie przepisy na stronie są sprawdzone i udane. Nie dodaję niczego co nie smakowało lub nie wyszło (bywają i takie :)). Dodam, że moją pasją jest gotowanie i pieczenie a nie fotografia (w tym jestem totalne beztalencie), dlatego wybaczcie mi te „gorsze” zdjęcia 🙂

Zachęcam do komentowania przepisów.

 

Poniżej przedstawiam statystyki za październik 2016

ststyst paźdz

Mój adres mailowy: smakujmypl@gmail.com

 

kuchnia w trakcie

kuchnia w trakcie2

Moje publikacje:

 

15 stycznia 2013 r. w rzeszowskich Nowinach ukazał się wywiad ze mną. Można go tutaj zobaczyć.

 

nowiny

 

31 stycznia ukazał się przepis na Risotto meksykańskie w wyd. sp. Przyślij Przepis Makaron i Ryż

 

przeslij zdie.bmp

18 lipca 2013 r. w rzeszowskiej gazecie Teraz Rzeszów ukazał się kolejny wywiad ze mną.

 

20130721_112618

20130721_112649

A oprócz tego można mnie znaleźć w większości gazet z przepisami 🙂