facebook

Jeśli cierpicie na brak pomysłów na drugie śniadania (czy nawet obiady) do pracy  z pomocą przyjdzie Wam książka Wyd. Laurum – Zdrowe i domowe. Zabierz posiłek ze sobą. W książce tej znajduje się ponad 100 przepisów na „jedzenie na wynos”, ale nie tylko – są tam pomysły obiadowe, sałatkowe czy deserowe. Każdy z nich można zapakować w pojemnik i zabrać do pracy czy szkoły.

  IMG_8774

Książka jest w twardej oprawie, nie za gruba, ale w sam raz by zmieścić tyle bardzo fajnych przepisów. W środku kartki są z fajnego matowego papieru, na jednej stronie są kolorowe zdjęcia, na drugiej przepisy. Wśród przepisów znajdziecie m.in. takie propozycje:

IMG_8707

IMG_8710

IMG_8711

IMG_8714

IMG_8715

Ja tą książkę mam od 3 dni i już dwa obiadki z niej zrobiłam 🙂 Wczoraj Warzywniaki z ziarnami słonecznika (j.w), a dziś Kulki ryżowe nadziewane żółtym serem. Oba dania mi bardzo smakowały!

Książkę możecie bardzo tanio kupić na stronie  Wydawnictwa – jedyne 12,67 (na okładce jest 14,90) co jest według mnie niską ceną na taką książkę.

Ale u mnie macie okazję wygrać jedną z dwóch takich książek 🙂

KONKURS

Mam dla Was 2 takie książki! 🙂 Nad zadaniem konkursowym głowiłam się parę dni, ale czas przedświąteczny zrobił swoje… Zatem zadanie konkursowe polega na:

– zrobieniu jakiejkolwiek potrawy wielkanocnej (sałatka na Wielkanoc, typowe ciasta, galarety, pieczenie, pasztety, żurki itp. itd),

– na zdjeciu obok dania ma być karteczka z napisem „Wielkanoc 2015”,

– zdjęcie wraz z przepisem proszę dodawać na mojej osi czasu na Facebooku (będę to kopiować i wszystkie przepisy będą w jednym pościeu mnie na stronie),

– trzeba też polubić na Facebooku Wydawnictwo Laurum jako że jest sponsorem tych fajnych książek 🙂

– każdy może przesłać max 3 zgłoszenia.

Na zgłoszenia czekam do świąt, czyli tak do 4 kwietnia do 15.00. Wyniki ogłoszę do 10 kwietnia.

Zapraszm do udziału! 🙂

Leave a Reply


Udowodnij, że jesteś człowiek i oblicz poniższe działanie *